Liga Bilardowa

W celu rezerwacji na Mecz w Rivierze lub zgłoszenia wyników należy kontaktować się bezpośrednio z Rafałem 500-519-383

LIGA BILARDOWA 2021 – HOTEL RIVIERA – TABELA:

GRUPA A

UCZESTNICYL.ML.PF
Jarosław Styczeń61631-31
Andrzej Kamiński51123-25
Rafał Banaszek2814-4
Andrzej Natański2814-7
Krzysztof Matejko3512-16
Gerard Leszko3512-19
Filip Ahmadi113-7
Wiesław Beszczyński000-0

GRUPA B

UCZESTNICY L.ML.PF
Piotr Kozłowski42028-2
Maciek Żytkiewicz31421-6
Konrad Klejment368-7
Janusz Mazak247-9
Andrzej Szymański114-7
Rafał Jutrzenka312-21
Andrzej Pepel101-7
Wojtek Borucki101-7

1. Uczestnicy, 2. ilość meczów, 3. ilość punktów, 4. Framy

LIGA BILARDOWA 2021 – HOTEL RIVIERA – PLAN GIER:

GRUPA A

Rafał BanaszekAndrzej Natański
Andrzej KamińskiKrzysiek Matejko7:1
Filip AhmadiGerard Leszko
Jarosław StyczeńWiesław Beszczyński

Rafał BanaszekAndrzej Kamiński7:2
Andrzej NatańskiKrzysiek Matejko
Filip AhmadiJarosław Styczeń3:7
Gerard LeszkoWiesław Beszczyński

Rafał BanaszekKrzysiek Matejko
Andrzej KamińskiAndrzej Natański4:7
Gerard LeszkoJarosław Styczeń7:5
Filip AhmadiWiesław Beszczyński

Rafał BanaszekFilip Ahmadi
Andrzej NatańskiGerard Leszko
Andrzej KamińskiJarosław Styczeń3:7
Krzysiek MatejkoWiesław Beszczyński

Rafał BanaszekGerard Leszko
Andrzej NatańskiFilip Ahmadi
Krzysiek MatejkoJarosław Styczeń4:7
Andrzej KamińskiWiesław Beszczyński

Rafał BanaszekJarosław Styczeń7:2
Andrzej KamińskiFilip Ahmadi
Krzysiek MatejkoGerard Leszko7:2
Andrzej NatańskiWiesław Beszczyński

Andrzej NatańskiJarosław Styczeń7:3
Andrzej KamińskiGerard Leszko7:3
Krzysiek MatejkoFilip Ahmadi
Rafał BanaszekWiesław Beszczyński

GRUPA B

Piotr KozłowskiJanusz Mazak7:0
Andrzej SzymańskiWojtek Borucki
Konrad KlejmentMaciej Żytkiewicz1:7
Rafał JutrzenkaAndrzej Pepel

Piotr KozłowskiAndrzej Szymański
Janusz MazakWojtek Borucki
Konrad KlejmentRafał Jutrzenka7:0
Maciej ŻytkiewiczAndrzej Pepel7:1

Piotr KozłowskiWojtek Borucki7:1
Janusz MazakAndrzej Szymański
Maciej ŻytkiewiczRafał Jutrzenka
Konrad KlejmentAndrzej Pepel

Piotr KozłowskiKonrad Klejment7:1
Janusz MazakMaciej Żytkiewicz
Andrzej SzymańskiRafał Jutrzenka
Wojtek BoruckiAndrzej Pepel

Piotr KozłowskiMaciej Żytkiewicz
Janusz MazakKonrad Klejment
Wojtek BoruckiRafał Jutrzenka
Andrzej SzymańskiAndrzej Pepel

Piotr KozłowskiRafał Jutrzenka7:0
Andrzej SzymańskiKonrad Klejment
Wojtek BoruckiMaciej Żytkiewicz
Janusz MazakAndrzej Pepel

Janusz MazakRafał Jutrzenka7:2
Andrzej SzymańskiMaciej Żytkiewicz4:7
Wojtek BoruckiKonrad Klejment
Piotr KozłowskiAndrzej Pepel

REGULAMIN:

  1. GRAMY W GRUPACH KAŻDY Z KAŻDYM DO 7-MIU WYGRANYCH PARTII
  2. WYNIK 7-0 LUB 7-1 WYGRANY 5 PKT, PRZEGRANY 0 PKT
  3. WYNIK 7-2, 7-3 LUB 7-4 WYGRANY 4 PKT, PRZEGRANY 1 PKT
  4. WYNIK 7-5 LUB 7-6 WYGRANY 3 PKT, PRZEGRANY 2 PKT
  5. MIEJSCA 4-5 W GRUPACH GRAJĄ „NA KRZYŻ” O AWANS DO ĆWIERĆFINAŁU. MIEJSCA 1-3 W GRUPACH AWANSUJĄ BEZPOŚRENIO DO ĆWIERĆFINAŁU (PATRZ DRABINKA W PKT. 13)
  6. KOLEJNOŚĆ GIER DOWOLNA – NIE MUSIMY SIĘ TRZYMAĆ ROZPISKI
  7. MOŻNA SIĘ TEŻ UMÓWIĆ NP. W 3 OSOBY I GRAĆ 3 MECZE NA RAZ ZLICZAJĄC WYNIK
  8. WSZYSTKIE MECZE MUSIMY ROZEGRAĆ DO KOŃCA LISTOPADA 2021, CZYLI OK 1 MECZ W MIESIĄCU
  9. PRZY RÓWNEJ ILOŚCI PKT NA KONIEC SEZONU DECYDUJE MECZ BEZPOŚREDNI
  10. PRZED MECZEM KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE 1 PARTIA ROZGRZEWKOWA
  11. MECZE (Z WYJĄTKIEM PLAY-OFF) MOŻNA ZA ZGODĄ PRZECIWNIKA ROZGRYWAĆ TAKŻE NA „DOMOWYCH” STOŁACH
  12. TRAKTUJEMY JEDNAKOWO KAŻDY NAWET NAJDROBNIEJSZY FAUL.
  13. DRABINKA PLAY-OFF:
  • RUNDA WSTĘPNA DO ĆWIERĆFINAŁU: A4-B5 I B4-A5
  • ĆWIERĆFINAŁY: (1) A1 – B4/A5, (2) B1 – A4/B5, (3) A2-B3, (4) B2-A3
  • PÓŁFINAŁY: (1) – (4) , (2) – (3)

14. MECZE PLAY-OFF ROZGRYWAMY DO 9-CIU WYGRANYCH PARTII