Liga Bilardowa

W celu rezerwacji na Mecz w Rivierze lub zgłoszenia wyników należy kontaktować się bezpośrednio z Rafałem 500-519-383

LIGA BILARDOWA 2021 – HOTEL RIVIERA – TABELA:

GRUPA A

UCZESTNICYL.ML.PF
Rafał Banaszek00
Andrzej Natański00
Andrzej Kamiński00
Filip Ahmadi00
Gerard Leszko00
Krzysiek Matejko00
Jarosław Styczeń00
Wiesław Beszczyński00

GRUPA B

UCZESTNICY L.ML.PF
Piotr Kozłowski157-0
Maciek Żytkiewicz157-1
Janusz Mazak247-9
Rafał Jutrzenka112-7
Konrad Klejment101-7
Andrzej Szymański00
Wojtek Borucki00
Andrzej Pepel00

1. Uczestnicy, 2. ilość meczów, 3. ilość punktów, 4. Framy

LIGA BILARDOWA 2021 – HOTEL RIVIERA – PLAN GIER:

GRUPA A

Rafał BanaszekAndrzej Natański
Andrzej KamińskiKrzysiek Matejko
Filip AhmadiGerard Leszko
Jarosław StyczeńWiesław Beszczyński

Rafał BanaszekAndrzej Kamiński
Andrzej NatańskiKrzysiek Matejko
Filip AhmadiJarosław Styczeń
Gerard LeszkoWiesław Beszczyński

Rafał BanaszekKrzysiek Matejko
Andrzej KamińskiAndrzej Natański
Gerard LeszkoJarosław Styczeń
Filip AhmadiWiesław Beszczyński

Rafał BanaszekFilip Ahmadi
Andrzej NatańskiGerard Leszko
Andrzej KamińskiJarosław Styczeń
Krzysiek MatejkoWiesław Beszczyński

Rafał BanaszekGerard Leszko
Andrzej NatańskiFilip Ahmadi
Krzysiek MatejkoJarosław Styczeń
Andrzej KamińskiWiesław Beszczyński

Rafał BanaszekJarosław Styczeń
Andrzej KamińskiFilip Ahmadi
Krzysiek MatejkoGerard Leszko
Andrzej NatańskiWiesław Beszczyński

Andrzej NatańskiJarosław Styczeń
Andrzej KamińskiGerard Leszko
Krzysiek MatejkoFilip Ahmadi
Rafał BanaszekWiesław Beszczyński

GRUPA B

Piotr KozłowskiJanusz Mazak7:0
Andrzej SzymańskiWojtek Borucki
Konrad KlejmentMaciej Żytkiewicz1:7
Rafał JutrzenkaAndrzej Pepel

Piotr KozłowskiAndrzej Szymański
Janusz MazakWojtek Borucki
Konrad KlejmentRafał Jutrzenka
Maciej ŻytkiewiczAndrzej Pepel

Piotr KozłowskiWojtek Borucki
Janusz MazakAndrzej Szymański
Maciej ŻytkiewiczRafał Jutrzenka
Konrad KlejmentAndrzej Pepel

Piotr KozłowskiKonrad Klejment
Janusz MazakMaciej Żytkiewicz
Andrzej SzymańskiRafał Jutrzenka
Wojtek BoruckiAndrzej Pepel

Piotr KozłowskiMaciej Żytkiewicz
Janusz MazakKonrad Klejment
Wojtek BoruckiRafał Jutrzenka
Andrzej SzymańskiAndrzej Pepel

Piotr KozłowskiRafał Jutrzenka
Andrzej SzymańskiKonrad Klejment
Wojtek BoruckiMaciej Żytkiewicz
Janusz MazakAndrzej Pepel

Janusz MazakRafał Jutrzenka7:2
Andrzej SzymańskiMaciej Żytkiewicz
Wojtek BoruckiKonrad Klejment
Piotr KozłowskiAndrzej Pepel

REGULAMIN:

  1. GRAMY W GRUPACH KAŻDY Z KAŻDYM DO 7-MIU WYGRANYCH PARTII
  2. WYNIK 7-0 LUB 7-1 WYGRANY 5 PKT, PRZEGRANY 0 PKT
  3. WYNIK 7-2, 7-3 LB 7-4 WYGRANY 4 PKT, PRZEGRANY 1 PKT
  4. WYNIK 7-5 LUB 7-6 WYGRANY 3 PKT, PRZEGRANY 2 PKT
  5. PO 4-ECH NAJLEPSZYCH Z KAŻDEJ GRUPY AWANSUJE DO ĆWIERĆFINAŁÓW
  6. KOLEJNOŚĆ GIER DOWOLNA – NIE MUSIMY SIĘ TRZYMAĆ ROZPISKI
  7. MOŻNA SIĘ TEŻ UMÓWIĆ NP. W 3 OSOBY I GRAĆ 3 MECZE NA RAZ ZLICZAJĄC WYNIK
  8. WSZYSTKIE MECZE MUSIMY ROZEGRAĆ DO KOŃCA LISTOPADA 2021, CZYLI OK 1 MECZ W MIESIĄCU
  9. PRZY RÓWNEJ ILOŚCI PKT NA KONIEC SEZONU DECYDUJE MECZ BEZPOŚREDNI
  10. PRZED MECZEM KAŻDEMU PRZYSŁUGUJE 1 PARTIA ROZGRZEWKOWA
  11. MECZE (Z WYJĄTKIEM PLAY-OFF) MOŻNA ZA ZGODĄ PRZECIWNIKA ROZGRYWAĆ TAKŻE NA „DOMOWYCH” STOŁACH
  12. TRAKTUJEMY JEDNAKOWO KAŻDY NAWET NAJDROBNIEJSZY FAUL