Wolne Terminy
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny
731-363-030

Wspaniale_wesele_logo

Okolice Warszawy – najpiękniejsza sala weselna

Hotel Riviera to doskonałe miejsce na zorganizowanie waszego najważniejszego dnia czyli Wesela.

Dla tak ważnych wydarzeń, jak wesela istotna jest odpowiednia oprawa. W Hotelu Riviera odnajdziecie Państwo wspaniałe i wyjątkowo eleganckie wnętrza.

Każda sala weselna ma możliwość indywidualnej aranżacji, to spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy Państwu niezapomniane wrażenia, które na długo zapiszę się w Waszej pamięci.
sale weselne Warszawa i okolice
Przestrzenne sale weselne

Dla naszych gości przygotowaliśmy dwie sale weselne. Warszawa i okolice charakteryzują się dużymi przyjęciami weselnymi, dlatego oferujemy Państwu duże sale weselne :

Sala Jaśminowa mieści 350, natomiast Sala Lawendowa 600 osób.

Ponadto dla gości przygotowanych jest 47 komfortowych pokoi, w tym 7 apartamentów – gdzie będą mogli Państwo ulokować swoich gości. To jedna z najlepszych ofert, jeżeli chodzi o okolice Warszawy – Legionowo, Serock i Zegrze.

Piękna sala weselna w połączeniu z wyjątkową kuchnią i świetną, wykwalifikowaną obsługą kelnerką sprawia, że nasz kompleks specjalizuje się organizacji imprez okolicznościowych takich jak wesela.

Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc przy wyborze menu. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom największych smakoszy.

Ponadto możemy zaoferować także pomoc przy organizacji wystroju, czy aranżacji sali. Spełniamy Państwa marzenia o najważniejszym dniu w życiu.

Idealne miejsce na przyjęcie weselne

Hotel Riviera to nie tylko sale weselne. Warszawa i okolice to teren przemysłowy, gdzie ciężko o piękną naturę. Teren wokół Hotelu Riviera jest idealnym miejscem na ślub w plenerze. Jest to także doskonałe miejsce do sesji ślubnej. W ogrodzie można także odpocząć w trakcie przyjęcia weselnego, spędzić aktywnie czas z dziećmi. To argumenty przemawiające za tym, że to właśnie tutaj najczęściej organizowane są wesela mieszkańców Warszawy poszukujących urokliwego miejsca na najważniejszy dzień w swoim życiu.

Dzięki naszemu doświadczeniu będzie to najpiękniejszy dzień w Państwa życiu.

Zapraszamy do Kontaktu http://hotelriviera.pl/kontakt :)

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu Państwa Wesele będzie idealne.