Apartament Superior

Jeden z najpopularniejszym naszych pokoi charakteryzujący się bardzo wysokim standardem, wygodnym łóżkiem typu King-size i przestronną z dwoma oddzielnymi umywalkami łazienką. Apartament jest przestronny, posiada duży salon z wydzielonym miejscem do pracy, wypoczynku, sofą. W części sypialnianej znajdują się dwa wygodne łoża małżeńskie o wymiarach 180x 200 umożliwiające komfortowy wypoczynek, które można ze sobą w dowolny sposób połączyć.

Starannie dobrane dodatki w połączeniu z harmonijnym umeblowaniem pokoju gwarantują odpoczynek, relaks i powrót do formy. Stonowane kolory ścian stwarzają możliwość wytchnienia, skupienia oraz zapewniają funkcjonalny i udany wypoczynek. Apartament znajduje się blisko tarasu z widokiem na sosnowy las.

Apartament rekomendowany dla par, które chciałyby w romantyczny sposób spędzić swój czas oraz dla klienta biznesowego, który ceni sobie luksus i przestrzeń.

Rozmiar pokoju:
38 - 45 m2
Zakwaterowanie:
1-4-osobowe
Wyposażenie:
TV, Bezpłatne łącze internetowe, Telefon, Mini bar, Zestaw do parzenia kawy i herbaty, Suszarka do włosów, Łazienka z prysznicem, Klimatyzacja