Catering Wielkanocny

Wielkanoc to czas radości, rodziny i pysznych potraw. Właśnie z myślą o tych chwilach przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny catering wielkanocny, który z pewnością wprowadzi w Twoje święta jeszcze więcej magii i smaku.

Nasza oferta cateringu wielkanocnego składa się z szerokiej gamy potraw, wśród których znajdziesz tradycyjne dania, takie jak mięsa, jajka, kiełbasy i wiele innych, ale też nowoczesne propozycje, które zachwycą Twoje podniebienie.

Oferujemy wyśmienite przystawki, takie jak delikatne pasztety i sałatki, główne dania z soczystym mięsem i różnorodne dodatki. Nie brakuje u nas również słodkości – tradycyjne mazurki i inne pyszności na pewno umilą Ci święta.

Nasze potrawy wykonane są z najlepszych, najświeższych składników, dzięki czemu zachowują oryginalny smak i aromat, który zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Nasz catering dostarczamy bezpośrednio pod wskazany adres, dzięki czemu możesz skupić się na rodzinie i wspaniałych chwilach.

Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty cateringu wielkanocnego już teraz! Zamówienia można składać już dziś. Bądź pewny, że nasze dania umilą Tobie i Twoim bliskim ten wyjątkowy czas.

zamówienia PRZYJMUJEMY DO 03.04.2023

TEL.731-363-030

BIURO@HOTELRIVIERA.COM.PL

Catering

Naszym największym atutem jest wysoka jakość jedzenie oraz świetny smak.

Organizujemy wszelkiego rodzaju cateringi zewnętrze na przyjęcia rodzinne, spotkania biznesowa szkoleń, konferencji, pokazów, bankietów firmowych oraz gali z tytułu różnych uroczystości w firmie jak również grille czy cateringi polowe w lesie.

Mają Państwo możliwość zamówienia u nas samych dań cateringowych w skład którego wchodzą między innymi zimne przekąski, kanapki, dania koktajlowe ale również zupy, drugie dania, napoje czy ciasta.

Zapewnimy również w zależności od potrzeb klienta, cały sprzęt gastronomiczny na Państwa spotkanie poza naszym Hotelem.

W pełni kompleksowo zajmujemy się aranżacją cateringu w każdym miejscu, zapewnimy transport oraz obsługę kelnerską na miejscu.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z nasza pełną ofertą.

Ul. Nowodworska 32
05-124 Olszewnica Nowa