Sala weselna czy wesele w plenerze?

Okolice Warszawy dają w tym aspekcie praktycznie nieograniczone możliwości.

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego z nas. Chcemy, żeby w tym szczególnym dniu wszystko było idealne – pięknie udekorowana sala weselna, doskonałe jedzenie, odpowiadająca naszym potrzebom i oczekiwaniom oprawa muzyczna… To wszystko i znacznie więcej znajdziemy nad Zegrzem w malowniczo ulokowanym Hotelu Riviera. To tu czeka na Ciebie wymarzona sala weselna w okolicach Warszawy wraz z całym zapleczem, dzięki któremu kompleksowa organizacja Tego Szczególnego Dnia będzie łatwiejsza niż myślisz.

Sale weselne nad Zegrzem

Szukając sal weselnych zwracamy szczególną uwagę na ich „wystawność” często zapominając o tym, że równie ważne jest otoczenie domu weselnego czy hotelu, w którym zdecydowaliśmy się celebrować to wyjątkowe wydarzenie. Sale weselne nad Zegrzem (Hotel Riviera) stanowią połączenie wytwornych wnętrz z urokliwym plenerem, który da gościom weselnym możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza i odpoczynku w malowniczej scenerii. To także kompleksowa obsługa uroczystości, w ramach której możesz liczyć na:

  • aranżację sali weselnej zgodnie z Waszym zamysłem – do dyspozycji Gości pozostają zarówno stoły okrągłe, jak i prostokątne, co daje bardzo dużą swobodę w zakresie zarządzania przestrzenią i rozsadzania gości;
  • fachową pomoc w zakresie doboru menu tak, aby serwowane potrawy były wystawne, a zarazem dostosowane do gustów gości i ich otwartości na nowe smaki;
  • profesjonalną obsługę kelnerską, która przez cały czas trwania uroczystości będzie pilnować, żeby na stołach niczego nie zabrakło, a Goście czuli się dobrze „zaopiekowani”;
  • możliwość wynajmu pokoi i apartamentów na terenie hotelu z opcją przedłużenia doby hotelowej, dzięki czemu zabawa będzie mogła trwać do białego rana, a Wy nie będziecie musieli się martwić odwożeniem gości do domu w środku nocy.

Wymarzone wesele w plenerze – outdoorowa sala weselna, okolice Warszawy

Organizacja wesela w plenerze nastręcza wielu trudności. Problemem może być m.in. znalezienie przestrzeni z odpowiednim zapleczem sanitarnym i kuchennym, jak również odpowiednie zabezpieczenie imprezy na wypadek niespodziewanego pogorszenia się pogody. Z pomocą przychodzi tutaj hotelowy park, w którym możemy zorganizować wymarzone wesele w plenerze jednocześnie nie rezygnując z udogodnień oferowanych przez komfortowy hotel nad Zegrzem. Outdoorowa sala weselna powstająca na tę okoliczność na terenie hotelowego parku to doskonała alternatywa dla imprezy w budynku – pozwala Wam i Waszym Gościom w pełni cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu, jednocześnie umożliwiając swobodny dostęp do sanitariatów, hotelowego lobby oraz hotelowej kuchni. To ostatnie wiąże się z możliwością serwowania świeżych i ciepłych posiłków, a także dostępu do zawsze świeżej kawy i herbaty (Organizując wesele zapomnijcie o kawie i herbacie w termosach).

Dodatkowym atutem outdoorowej sali weselnej jest możliwość skorzystania z gościnności hotelu, dzięki czemu Goście Weselni w każdej chwili mogą udać się na odpoczynek do swoich pokojów, a w razie potrzeby odświeżyć się i przebrać.